.
 
 
 

CCA RESULTS

Back   

 
     
 

CCA -3 ORIGAMY COMPETITION DATE: 06/7/2013

STANDARD : I A    
Sl.No Name  House  Position
1 Vinayak Sopin Sapphire I
2 Ketaki Patil Topaz II
3 Munawara Sayeeda Sapphire III
       
STANDARD : I B    
Sl.No Name  House  Position
1 Harshada Bhosale Sapphire I
2 Bhoomi Pujar Ruby II
3 Ruhi Shanbhag Topaz III
       
STANDARD : I C    
Sl.No Name  House  Position
1 Adiyta Bhujannavar Sapphire I
2 Reyansh Bajaj Sapphire II
3 Vivek Murgod Emerald III
       
STANDARD : I D    
Sl.No Name  House  Position
1 Kartik Nayak Ruby I
2 Avani Jain Sapphire II
3 Kalp Porwal Topaz III
       
STANDARD : II A    
Sl.No Name  House  Position
1 Devansh Heda Ruby I
2 Samiya Mense Sapphire II
3 Poorna  Kuradkar Topaz II
       
STANDARD : II B    
Sl.No Name  House  Position
1 Lakisha Porwal Topaz I
2 Malvika Nalwade Emerald II
3 Nayanjeet Kaur Sapphire III
       
STANDARD : II C    
Sl.No Name  House  Position
1 Deshna Porwal Topaz I
2 Anshika Mallapur Topaz II
3 Omkar Korpade Emerald III
       
STANDARD : II D    
Sl.No Name  House  Position
1 Sanat Reddy Emerald I
2 Aryan Shinde Ruby I
3 Swara Kshatriya Sapphire II
       
STANDARD : II E    
Sl.No Name  House  Position
1 Ayush Belgaonkar Topaz I
2 Raghav Heda Sapphire II
3 Naman Bhandari Topaz III
       
STANDARD : IIIA     
Sl.No Name  House  Position
1 Simon Porwal Emerald I
2 Bhoomi Jeswal Emerald II
3 Ritika Mallapur Emerald III
       
STANDARD : III B    
Sl.No Name  House  Position
1 Alankrita Kodagnur Ruby I
2 Reeth Gupta Ruby II
3 Gouri Ammangi Sapphire III
       
STANDARD : III C    
Sl.No Name  House  Position
1 Anshu Ravidra Emerald I
2 Gayatri Pai Topaz I
3 Atharv Aptekar Sapphire II
       
STANDARD : III D    
Sl.No Name  House  Position
1 Vanshika Katwa Topaz I
2 Arnav Badan Topaz II
3 Tapassya Sharma Ruby III
       
STANDARD :IV A    
Sl.No Name  House  Position
1 Nitsa Murthy Emerald I
2 Anjali Heda Ruby II
3 Pehal Agarwal Topaz III
       
STANDARD :IV B    
Sl.No Name  House  Position
1 Aman Bhosale Sapphire I
2 Shree Bastwad  Ruby II
3 Poorvi Kanthi Topaz III
       
STANDARD :IV C    
Sl.No Name  House  Position
1 Aryan Nayak Sapphire I
2 Vijaylaxmi Nayak Topaz II
3 Ritika Doijode Emerald III
       
STANDARD :IV D    
Sl.No Name  House  Position
1 Aishwarya Jamkhandi Ruby I
2 Yogita Byali Emerald II
3 Sanjana Akalikatti Sapphire III
       
STANDARD : VA    
Sl.No Name  House  Position
1 Sakshi Nagnoor Topaz I
2 Prerana Bhat Emerald II
3 Mandar Desurkar Sapphire III
       
STANDARD : V B    
Sl.No Name  House  Position
1 Shambhavi Singh Emerald I
2 Bhavin Shah Topaz II
3 Divya Patil Ruby III
       
STANDARD : V C    
Sl.No Name  House  Position
1 Arya Rajput Sapphire I
2 Akshata Ravidra  Sapphire II
3 Kushagra Chindak Ruby III
       
STANDARD : V D    
Sl.No Name  House  Position
1 Sudeep Sankeshwar Topaz I
2 Kavya Radeshwar Emerald II
3 Arsh Ahmed Emerald II
 

CCA -3 BEST OUT OF WASTE COMPETITION DATE: 6/7/2013

STANDARD : VI A    
Sl.No Name  House  Position
1 Rajveer Raibagi Emerald I
2 Nidhi Patil Sapphire II
3 Srinidhi Heda Ruby III
       
STANDARD : VI B    
Sl.No Name  House  Position
1 Pranjal Mutgekar Ruby I
2 Zoya Tebla Topaz II
3 Romasha Javalkar Emerald III
       
STANDARD : VI C    
Sl.No Name  House  Position
1 Chirag Rupchandani Ruby I
2 Mansi Rajput Topaz II
3 Vrishab Kholapure Ruby III
4 Shruti Gavthankar Ruby III
       
STANDARD : VII A    
Sl.No Name  House  Position
1 Anand Humbarwadi Emerald I
2 Deepak Kumble Topaz II
3 Ajaya Betageri Ruby III
       
STANDARD : VII B    
Sl.No Name  House  Position
1 Mohit Saboji Topaz I
2 Siddhant Neelgudar Emerald II
3 Aneesh Nilvigi Topaz III
       
STANDARD : VII C    
Sl.No Name  House  Position
1 Akash Tangadi Ruby I
2 Prasanna Kumbar Sapphire II
3 Prapti Patil Emerald III
       
STANDARD : VIII A    
Sl.No Name  House  Position
1 Sifun Auti Emerald I
2 Mehak Sakaria Topaz II
3 Akasha Mugeri Sapphire III
 
STANDARD : VIII B    
Sl.No Name  House  Position
1 Mihir Rajput Ruby I
2 Pranav Pauskar Topaz II
3 Rajesh Udadar Sapphire III
       
STANDARD : VIII C    
Sl.No Name  House  Position
1 Aman Ahmed  Emerald I
2 Divya Mahalsekar Ruby II
       
STANDARD : IX B    
Sl.No Name  House  Position
1 Sanket Ganganhalli  Ruby I
2 Rohan Hallikerimath Topaz II
3 Pooja Muttennavar Emerald III
 
 
  ABOUT US
KLE SOCIETY  
KLES' INTERNATIONAL SCHOOL  
VISION & MISSION  

A to Z FOR PARENTS

 
DISTINGUISHED GUESTS  
SCHOOL TIMINGS  
VISITING HOURS  
 
 
 
 
 

 

Top

 

© Copyright 2012, all rights reserved with KLES' INTERNATIONAL SCHOOL BELAGAVI                                                                 Powered by darshan designpro pvt. ltd.